Sõrmused Vaata kataloogi
Kõrvarõngad Vaata kataloogi
Käevõrud Vaata kataloogi
Kaelakeed Vaata kataloogi
Ripatsid Vaata kataloogi
Piercing-ehted Vaata kataloogi
Logi välja Last session -
Valige oma asukoht ja keel

Kasutustingimused

Baltic Brilliant – Ehtemaailma tipptaseme poole püüdlemine.

KASUTUSTINGIMUSED

www.balticbrilliant.com veebipoe omanik (edaspidi veebipood) on BALTIC BRILLIANT OÜ (registrikood 12026174), juriidiline aadress Staapli tn 3, Tallinn 10415, Eesti.

Allpool toodud müügitingimused kehtivad kaupade ostmisel veebipoest www.balticbrilliant.com.

1. Müügitingimuste kehtivus
1.1 Müügitingimused kehtivad ostja (edaspidi "Klient") ja müüja BALTIC BRILLIANT OÜ (registrikood 12026174), juriidiline aadress Staapli tn 3, Tallinn 10415, Eesti ("Veebipood") vahel kaupade ja teenuste ostmisel veebipoest aadressil www.balticbrilliant.com .
1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele ja sättetele, õigussuhteid, mis tekivad kaupade soetamisel veebipoest www.balticbrilliant.com, reguleerivad "Võlaõigusseadus", "Tarbijakaitseseadus" ja muud Eesti Vabariigis kohaldatavad õigusaktid
1.3 Veebipood www.balticbrilliant.com (edaspidi Baltic Brilliant) jätab endale õiguse muuta müügitingimusi ja -sätteid. Need muudatused avaldatakse veebipoe lehel  www.balticbrilliant.com.
1.4 Klient vastutab Baltic Brilliant veebipoe veebisaidil olevate mis tahes tingimuste muudatustega tutvumise eest , mis võivad mõjutada tema õigusi või kohustusi. Iga muudatus jõustub kohe pärast vastava redaktsiooni avaldamist veebipoe veebisaidil. BalticBrilliant veebipoe igasugune juurdepääs või kasutamine Kliendi poolt pärast käesolevate tingimuste muutmist tähendab Kliendi poolt muudetud tingimuste aktsepteerimist. Kui Klient ei nõustu muudetud tingimustega, peab ta lõpetama Baltic Brilliant veebipoe veebisaidi kasutamise.

2. Teave hindade kohta
2.1 Kõik Baltic Brilliant veebipoe hinnad sisaldavad käibemaksu EV seaduses sätestatud ulatuses.
2.2 Veebisaidil märgitud toodete maksumus ei sisalda kättetoimetamise kulusid. Täiendav kättetoimetamistasu lisandub tellimuse vormistamisel, sõltuvalt kliendi valitud kättetoimetamisviisist, mille järel moodustatakse tasumisele kuuluva tellimuse koguväärtus. Rahvusvaheline kättetoimetamine toimub täieliku ühe Baltic Brilliant veebipoe logistikapartneritest kindlustuskaitsega.
2.3 Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni tellimuse maksetähtaja lõppemiseni.
2.4 Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, reguleerivad Kliendi ja Baltic Brilliant veebipoe vahelisi õigussuhteid tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimused ja tingimused.
2.5 Veebipood Baltic Brilliant jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Need muudatused avaldatakse veebipoe veebisaidil www.balticbrilliant.com
2.6 Kõik hinnad on esitatud valuutas "euro" ja maksmine toimub ainult "eurodes".

3. Kaubad ja tellimuse esitamine
3.1 Lisage oma ostukorvi tooted mis teile meeldisid.
3.2 Tellimuse esitamiseks klõpsake kõigepealt ostukorvi lehel olevat linki "Jätka vormistamist".
3.3 Te võite valida eraldi tellimuse esitamise võimaluse või luua konto ja tellida püsikliendina. Kui te olete juba ostja, saate lihtsalt sisse logida, et ostuprotsess kiiremini lõpule viia. 
3.4 Kui te plaanite kaupa osta järelmaksuga, saate avalduse mugavalt täita otse ostu vormistamise lehel, klõpsates nuppu "Esita järelmaksu taotlus".
3.5 Täitke ostu sooritamise lehel kohustuslikud veerud, valige sobiv kättetoimetamisviis ja klõpsake sobiva makseviisiga lingil. Teile pakutakse mugavat maksevõimalust pangalinkide kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Nordea, Danske bank jne) või muude pangamaksete abil, näiteks euromakse. Samuti saate maksta krediitkaardiga või kasutada kinkekaarti. Või lihtsalt tellige arve, mis saadetakse teile e-postile pärast ostu sooritamist.
3.6 Täitke hoolikalt read teabe ja tellimuse kinnitusega, kuna esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub teie ostude kiire ja probleemideta kättetoimetamine ning sellele järgnev vaidluste ja kaebuste lahendamine.
3.7 Siis saadame teile kinnitusmeili (sealhulgas teie tellimuse viitenumber), et kinnitada, et oleme Teie Tellimuse kätte saanud ("Kinnitus"). See saadetakse teie esitatud e-posti aadressile.
3.8 Veebipoe kaudu tehtud tellimusi töödeldakse tööpäeviti (E-R 11: 00-18: 00). Reedel pärast kella 14.00 tehtud tellimusi töödeldakse eeloleval esmaspäeval.
3.9 Kui Baltic Brilliant veebipoes on kaup märgitud vale hinna või valeandmetega, jätab Baltic Brilliant veebipood endale õiguse teie tellimuse tühistada või annulleerida (olenemata sellest, kas olete tellimuse juba tasunud või mitte). Te kinnitate ja nõustute, et me ei ole kohustatud ühtegi toodet müüma, kui toode on märgitud vale hinnaga või kui see on varustatud vale teabega. Kui olete juba tasunud tellimuse eest, mille me siis annulleerisime või tühistasime, hüvitame kogu teie poolt selle tellimuse eest makstud summa.
3.10 Baltic Brilliant veebipood võtab kõik mõistlikud meetmed, et veebipoes kuvatavate fotode ja muude piltide kaudu võimalikult täpselt kaupu kuvada, mõned esemed võivad monitori seadete ja fotograafi tehnika tõttu tunduda kui veidi suuremad või väiksemad kui reaalsed. Teisi esemeid esitatakse suurema suurusega, kui nad tegelikult on, et detaile selgelt näidata, või väiksemaid, kui nad tegelikult on, et kogu tükki näidata. Ka üksikasjad (nt joonis, värv, tekstuur jne), mida ekraanil näete, sõltuvad teie monitorist ja võivad ebatäpselt kajastada kauba(kaupade) tegelikke üksikasju, kui selle kätte saate.
3.11 Seoses ehete valmistamise meetodiga võib igal tootel olla mõningaid erinevusi. Samuti peaks Klient meeles pidama, et kõik looduslikud kivid on ainulaadsed, kuna need on looduse looming.

4. Müügilepingu jõustumine
4.1 Müügilepingu sõlmimisega kohustub Baltic Brilliant veebipood tarnima Kliendile saadaolevaid ja väljalaskevalmis kaupu ning kaupu, mille Baltic Brilliant veebipood tulevikus omandab ja nende omandiõiguse Kliendile üle annab, samas kui Klient kohustub Baltic Brilliant veebipoodi kauba eest arvel märgitud summas maksma ning kauba vastu võtma.
4.2 Müügileping jõustub pärast Kliendi poolt veebipoe pangakontole tehtud makse laekumist.

5. Muudatused ja tühistamine
5.1 Kui soovite oma tellimuse tühistada või muuta, saate seda teha iseteeninduskabinetis, kui olete registreeritud Klient või e-posti aadressi  support@balticbrilliant.comkaudu, saates vastava sisu taotluse.  Teeme kõik endast oleneva, et teie taotlus rahuldada. Kuid pärast tellimuse esitamist ei saa me garanteerida, et ost tühistatakse või muudetakse.

6. Kättetoimetamine
6.1 Tarneaeg sõltub toodetest, kui palju kaupu tellitakse klientidele, kui palju kaupu on erinevates ladudes üle Euroopa. Eesti piires jõuavad pakid ostja määratud sihtkohta tavaliselt 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.
Kättetoimetamine väljaspool Eestit toimub 30 kalendripäeva jooksul. Erandjuhtudel kehtib õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
6.2 Veebipoe veebisaidil märgitud tarneaeg algab hetkest, kui veebipood saab tellimuse eest makse oma pangakontole.
6.3 Kättetoimetamise viivituste vältimiseks tuleb tellimisvorm hoolikalt täita, esitatud tarneteave peab olema täpne ja ajakohane
6.4 Kui tellimust ei ole võimalik täita, võtab Baltic Brilliant veebipoe töötaja Kliendiga ühendust ja pakub uue tarnekuupäeva või toote asendamise teise sarnase hinna- või kvaliteeditasemega kaubaga või Kliendile raha tagastamise. Raha tagastatakse mitte rohkem kui 14 päeva jooksul.
6.5 Baltic Brilliant veebipood ei vastuta tarne hilinemise eest, kui kaup on logistikapartnerile õigeaegselt üle antud, kuid tarne hilines asjaolude tõttu, mida Baltic Brilliant veebipood ei saanud ette näha ega kontrollida.

7. Tagastamise ja vahetamise poliitika
7.1 Peale tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus veebipoega sõlmitud lepingust 14 päeva jooksul taganeda ilma põhjust selgitamata. Aga Kliendil ei ole õigust lepingust taganeda, kui kaup on graveeritud, seda on tema tellimusel muudetud või muul viisil muudetud. Samuti ei saa me hügieeni ja ohutuse huvides aktsepteerida piercing kõrvarõngaste, sealhulgas ripatsite tagastamise ja vahetamise taotlusi, välja arvatud juhul, kui need on defektsed või ei vasta kirjeldusele. Raha tagastamise taotluse standardvorm on saadaval veebisaidil www.balticbrilliant.com. Kauba tagastamiseks on vaja esitada avaldus kauba ostmisest keeldumise kohta. Seda saab teha Kliendi sisekabineti kaudu ostetud kaupade loendites, klõpsates valitud toote kõrval olevat nuppu Tagastamine. Keeldumisavaldus genereeritakse automaatselt, pärast seda saabub teie e-posti aadressile teave, millal kuller saabub ja võtab teilt kauba, mis tuleb pakkida vastavalt juhisele, mille saate koos teabega teilt kauba kättesaamise kuupäeva kohta. Seda saab teha hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
7.2 Kui tagastatava kauba seisukord on halvenenud, vastutab Klient Objekti kasutusest tuleneva väärtuse vähenemise eest ainult juhul, kui kaupa on kasutatud muul viisil, kui on vajalik selle sisu, omaduste ja nõuetekohase toimimise tagamiseks. Objekti sisu, omaduste ja nõuetekohase toimimise kontrollimiseks peab Klient käsitsema ja kasutama kaupa viisil, mis oleks poes vastuvõetav.
7.3 Selleks, et veebipood saaks alustada tagastamise töötlemist, peab Klient kõigepealt veebipoodi teavitama, saates välja e-posti. kiri aadressile support@balticbrilliant.com. Veebipood Baltic Brilliant ei vastuta pakkide kadumise või kahjustumise eest. Me ei vastuta saadetiste eest, millest meid ei teavitatud. Säilitage saatmise kinnitus (jälgimisnumber).
7.4 Klient ei pea kaupa tagastama kasutades logistikaettevõtte teenuseid, kui Baltic Brilliant veebipood on nõustunud kauba kätte võtma oma kulleritega.
7.5 Klient peab kauba tagastama 14 päeva jooksul pärast raha tagastamise taotluse esitamist või esitama tõendi kauba üleandmise kohta logistikaettevõttele määratud aja jooksul.
7.6 Kõik kaubad tuleb tagastada heas seisukorras, originaalkarpides, koos dokumentidega (näiteks brošüür-juhend, teemandisertifikaat, ehtesertifikaat jne) ja tarvikutega, et tellimus oleks täielikult tasaarvestatud. Kauba tagastamisel tingimata lisage ostuarve koopia, samuti see täidetud vorm raha tagastamiseks. Teie tagastamine tuleb saatmiseks pakkida kaitsekarpi. Tooted, mis tagastatakse originaalpakendil olevate postikleebistega, loetakse kulunuks, nende eest hüvitist ei maksta. Kleepige postikleebised ainult kaitsekarbile, MITTE ehtekarbile. Kui seagate meile tagastamise ilma kaitsva pappkarbita, me ei saa tagastamise vastu votta.
7.7 Kõik rahalised hüvitised tehakse 14 päeva jooksul alates tagastamistaotluse saamisest. Veebipoel on õigus raha maksmist edasi lükata kuni tagastatava kauba kättesaamiseni. Pärast teie tagastatud kaupade kättesaamist saab Klient vastava kinnitusmeili. Veebipoe Baltic Brilliant kvaliteedikontrolli osakond kontrollib tagastatud kaupu. Kaupu mis kannavad kulumisjälgi, mis on muudetud, kui nende suurus on muudetud (mitte Baltic Brilliant veebipoe poolt eelnevalt tunnustatud ja heaks kiidetud juveliirina) või kahjustatud, neid ei saa tagastamiseks vastu võtta ja need tagastatakse Kliendile.
7.8 Raha tagastatakse tavaliselt pangakontole, kust ost tehti. Pangaülekandega ettemaksu korral toimub tagastamine tavaliselt kontole, kust ostu eest tasuti. Kui makse tehti kinkekaardiga, tagastatakse väljamakstud summa kaardi numbrile (numbritele), mis võimaldab Kliendil kinkekaarti(kaarte) tulevaste ostude jaoks uuesti kasutada. Kui hinnas on erinevusi, võtame teiega ühendust, et lahendada lisatasu küsimus/hüvitada erinevus.
7.9 Kõik tagastatava kaubaga seotud saatmiskulud kannab Klient, me ei saa neid kulusid hüvitada. See hõlmab toote meie lattu tagastamise kulusid, samuti kauba Kliendile asendamiseks saatmise kulusid, kui sellised kulud tekivad.  Juhime Teie tähelepanu sellele, et Baltic Brilliant veebipoest ostetud kaupu EI SAA tavapostiga tagastada meie tagasisaatmise aadressile.  Enda kaitseks peavad kauba saatmise kulud olema täielikult ettemakstud, soovitame teil kasutada ka postiteenuseid, mis väljastavad jälgimisnumbri. Soovitame, kuid ei nõua, et te pakki kindlustaksite, kuna me ei vastuta ega saa arvestada kauba tagastamist, mida me ei saanud või mis oli saadetise käigus kahjustatud.
7.10 Kõik tagastused saadetakse järgmisele aadressile: Staapli tn 3, Tallinn 10415, Eesti
7.11 Turvalisuse huvides ärge märkige pakendil kuskil sõnu "Ehted", "Teemandid" ja muid sarnaseid sõnu.
7.12 Tagastamisõigust ei kohaldata, kui ostja on juriidiline isik.

8. Force-majeur
8.1 Baltic Brilliant veebipood ei vastuta Kliendile tekitatud kahju ega kättetoimetamise hilinemise eest, kui kahju või viivitus on tingitud asjaoludest, mida Baltic Brilliant veebipood ei saanud ette näha ega kontrollida.

9. Isikuandmete töötlemine
9.1 Esitades oma andmed veebipoele ja andes vastava nõusoleku, Klient nõustub oma isikuandmete kogumise ja töötlemisega (nimi, telefoninumber, kättetoimetamise aadress ja/või kodune aadress, e-posti aadress), samuti oma isikuandmete edastamiseks logistikapartneritele kaupade tarnimiseks.
9.2 Baltic Brilliant veebipoel on õigus kasutada Kliendi elukoha aadressi või muud aadressi reklaami ja muu teabe edastamiseks Kliendile.
9.3 Kliendil on õigus keelata oma isikuandmete kogumine ja kasutamine igal ajal, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingunõudeks või kauba kättetoimetamiseks.
9.4 Elektroonilisi isikuandmeid kasutatakse otseste e-kirjade saatmiseks ainult siis, kui klient on selleks eraldi nõusoleku andnud.
9.5 Krüpteeritud sidekanalite kasutamine pankadega kaupade eest tasumise ajal tagab kliendi isikliku pangateabe turvalisuse ja muudab need veebipoe enda jaoks kättesaamatuks.
9.6 Palun tutvuge meie Privaatsuspoliitikaga, mis reguleerib ka teie külastust käesolevasse veebipoodi ning Kliendilt isikut tuvastavate andmete kogumist, kasutamist ja edastamist.

10. Kaebuste esitamise ja läbivaatamise kord
10.1 Baltic Brilliant veebipood vastutab Kliendile müüdud kaupade mittevastavuse või defektide eest, mis ilmnevad kahe aasta jooksul alates Kliendile tarnimisest.
10.2 Defektide avastamisel on Kliendil õigus tagastada toode Baltic Brilliant veebipoodi 14 kalendripäeva jooksul, esitades ostuarve.
10.3 Soovitame tungivalt lõpetada toote kasutamise, kui leitakse vastuolu või defekt.
10.4 Baltic Brilliant veebipood ja Klient lepivad kokku defektse toote remondis või asendamises. Müüja süül tekkinud defektide remondikulud katab Baltic Brilliant veebipood.
10.5 Baltic Brilliant veebipood ei võta endale vastutust defektide eest, mis on tekkinud Kliendi süül, ebaõige ladustamise või kasutamise tõttu.
10.6 Kui tootes ilmneb mittevastavus või defekt, saatke meile e-postile support@balticbrilliant.com oma kaebuse ja lisage ka tellimuse esitanud isiku nimi, telefoninumber, tellimuse number ning toote mittevastavuse või defekti täpne kirjeldus.
10.7 Kauba mittevastavuse või defekti kaebused esitatakse 14 kalendripäeva jooksul alates mittevastavuse või defekti avastamisest.
10.8 Kõik kaebused me vaatame läbi ja võtame klientidega ühendust nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast kaebuse kättesaamist.
10.9 Kliendil on õigus nõuda Baltic Brilliant veebipoelt müügihinna alandamist, asendust alternatiivse tootega või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha hüvitamist, kui Baltic Brilliant veebipoel ei ole võimalust kaupa parandada või asendada, tal ei õnnestu kaupa parandada ega asendada, kui Baltic Brilliant veebipood ei ole defekti mõistliku aja jooksul kõrvaldanud või on põhjustanud ostjale ebamõistlikke ebamugavusi.

11. Klientidel on õigus pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.
11.1 Kui veebipood keeldub Kliendi kaebust rahuldamast või Klient ei nõustu veebipoe pakutud lahendusega ning leiab, et tema õigusi on rikutud ja huve on rikutud, võib Klient saata kaebuse Tarbijavaidluskomisjonile Tarbijakaitseameti kaudu ning pöörduda kohtusse. Kliendid saavad kaebuse esitada iseseisvalt või esindajate kaudu. Tarbijakaitsekomisjoni kohta käiva teabega saate tutvuda Tarbijakaitseameti kodulehel. Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduge Euroopa Tarbijakeskuse poole.